Музика

Бијонсе ги покажа близначињата

14. јули 2017 - 9:39 | Л.Е.

Близначињата на Бијонсе и Џеј Зи го имаат своето деби појавување на социјалните медиуми. Бијонсе објави слика од фотосесијата на Instagram.

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Бијонсе ја објави сликата еден месец од раѓањето на близнаците Сер Картер и Руми. Фотографијата е во сличен стил на онаа со која најави дека е бремена со блзнаци.

Коментирај