Хроника

Почина малата Тамара од Велес

9. февруари 2015 - 11:13 | Макфакс

Почина малата Тамара од Велес, девојчето кое имаше искривен 'рбет и чекаше државата да и одобри операција во странство, јавува Телеграф.

Девојчето било однесено во болницата утрово околу 6 часот без знаци на живот.

Коментирај